Даний програмний продукт призначений для консолідації основних показників компанії або групи компаній і відображення у веб-інтерфейсі або через wcgKPI для Android. Використовуючи в якості сховища хмару Google Drive продукт дозволяє консолідувати дані незалежно від місця розташування джерела даних. Безпека даних забезпечується використання технології авторизації Google і передаються виключно по захищеним каналам зв’язку. Така технологія захисту даних забезпечує найвищий ступінь захисту даних і унеможливлює несанкціонований доступ до них сторонніх осіб і державних органів влади.
Для його встановлення/оновлення треба виконати наступні пункти
- Реєстрація електронної пошти Google Mail.
- Встановлення і налаштування Google Drive.
- Встановлення і налаштування wcgKPI для Windows.


Реєстрація електронної пошти Google Mail.
Електронна пошта gmail.com крім звичайних функцій є ще і ключем до всіх хмарних ресурсів компанії Google. Саме вона буде забезпечувати надійність захисту Ваших даних. Оскільки ми будем використовувати хмарне сховище Google Drive то для продовженням Вам потрібно переконатися в тому що вона у вас є.
Якщо зареєстрованої пошти в домені gmail у Вас не має, можете створити його за наступним посиланням gmail.com.

Встановлення і налаштування Google Drive.
Google Drive є зручним інструментом для синхронізації даних з хмарою Google.
Завантажити його можна з сайту.
Запустіть на виконання отриманий файл, дочекайтесь завершення інсталяції і вкажіть параметри електронної пошти.

Встановлення і налаштування wcgKPI для Windows.
Для встановлення/оновлення wcgKPI для Windows Вам необхідно зайти на сторінку завантаження продукту . Для отримання прямого посилання необхідно вказати електронну адресу на яку Ви отримаєте лист з посиланнями і короткими інструкціями з налаштування продукту.
Отримавши листа перейдіть за посиланням «wcgKPI для Windows from SourceForge.net». Після завершення завантаження запустіть на виконання отриманий файл і слідуйте його інструкціям.
По завершенню встановлення на Вашому робочому столі з’явиться ярлик «wcg KPI».


Встановлення продукту завершено! З подальшими інструкціями з налаштування і експлуатацією можна ознайомитись в наступній інструкції.