Наша компанія рада представити Вам цілий спектр послуг, які дозволять оптимізувати облік компанії і запропонувати дієві інструменти і механізми контролю за бізнеспроцесами.

       

Веб-клієнт призначений для перегляду даних, завантажених у хмару Google.

Без реєстрації даний клієнт працює з демо-даними, які оновлюються в реальному режимі часу. Такий режим дозволяє Вам оцінити переваги використання ліцензійного продукту.

Працювати зі своїм даними Ви зможете після оформлення підписки на продукт (Ліцензії).

Перейти на веб-клієнт можна за наступним посиланням.

       

Форум є однією з найкращих можливостей організації зворотнього звязку і обміну знаннями. Саме тому ми пропонуємо Вам спеціалізований форум підтримки продуктів нашої компанії де в окремих розділах можна отримати вичерпні відповіді на свої питання.

Крім того на форумі є посилання на методологічні матеріали не тільки стосовно нашого продукту а і стосовно оптимальних методів організації як управлінського так і бухгалтерського обліку.

Перейти на форум можна за наступним посиланням.

      

Повна ліцензія на рік розширює функціонал програми і дає Вам можлвість отримувати консультації безпосередньо у спеціалістів нашої компанії.

 Загалом придбання ліцензії дає Вам наступні переваги:

  1. Прямй доступ до гарячої лінії підтримки;
  2. Можливість автоматичної синхронізації;
  3. Використання для доступу до даних веб-клієнта нашого сайту.
 

       

Програма wcgKPI для Windows і її клієнська частина wcgKPI для Android можуть використовуватись безкоштовно за умови дотримання відповідної ліцензії. Крім того безкоштовне використання продукту має ряд обмежень функціоналу. Проте такий режим експлуатації дає Вам можливість повністю оцінити роботу продукту.