Починаючи з версії 8.3.9.* розробники платформи вирішили блокувати автоматичний запуск зовнішніх процедур.
Як наслідок це призводить блокування автоматичної виборки даних для wcgKPI.

1. Порахуйте, скільки ви отримали з бізнесу чистими після оподаткування в 2017 році, або за останні 12 місяців, як більше подобається (До прикладу 240 тисяч грн).

 Життя підприємця не таке прекрасне, як може здатися.
Ларрі Кім, генеральний директор платформи для розробки чат-ботів Mobile Monkey, розповідає всю правду про те, як бути стартапером.

 

 Horizon 2020

«Horizon 2020» - найбільша в історії Європейського Союзу програма з досліджень та інновацій з бюджетом близько 80 мільярдів євро, який розрахований на семилітній цикл з 2014 по 2020 роки. Програма «Horizon 2020» покликана сприяти збільшенню числа інноваційних технологій, відкриттів і перспективних розробок шляхом просування ідей з наукових лабораторій на ринок.

 

Програмний комплекс wcgKPI призначений в першу чергу для оперативного контролю за бізнеспроцесами компанії, або групи компаній.  Виходячи з цього, його потенційними споживачами є власники компаній / інвестори / директора і керівний склад.

Продукт дозволяє контролювати основні показники компанії без участі персоналу компанії на компютері або пристрої під управлінням Android.

Веб-клієнт призначений для перегляду даних у хварі.За замовчуванням Ви можете працювати з демо-даними, які поновлюються щодня, щоб оцінити повноту функціоналу. ПОвнофункціональне використання веб-клієнта доступне тільки для зареєстрованих користувачів протягом терміну дії ліцензії.

Даний програмний продукт призначений для консолідації основних показників компанії або групи компаній і відображення у веб-інтерфейсі або через wcgKPI для Android.

Після встановлення і при першому запуску програма автоматичног визначить більшість параметрів, необхідних для її роботи.
Вам залишиться тільки обрати з яких баз даних Ви хочете експортувати дані.

Даний модуль призначений для перегляду даних, попередньо збережених у хмарі Google, на Вашому пристрої під управлінням Android.

 При першому запуску додаток автоматично включається в демо-режимі.

Даний модуль призначений для перегляду даних, попередньо збережених у хмарі Google, на Вашому пристрої під управлінням Android.

Для його встановлення/оновлення треба виконати наступні пункти
- Реєстрація облікового запису електронної пошти Google Mail на Вашому пристрої.
- Встановлення і налаштування wcgKPI для Android.

Даний програмний продукт призначений для консолідації основних показників компанії або групи компаній і відображення у веб-інтерфейсі або через wcgKPI для Android. Використовуючи в якості сховища хмару Google Drive продукт дозволяє консолідувати дані незалежно від місця розташування джерела даних. Безпека даних забезпечується використання технології авторизації Google і передаються виключно по захищеним каналам зв’язку. Така технологія захисту даних забезпечує найвищий ступінь захисту даних і унеможливлює несанкціонований доступ до них сторонніх осіб і державних органів влади.
Для його встановлення/оновлення треба виконати наступні пункти
- Реєстрація електронної пошти Google Mail.
- Встановлення і налаштування Google Drive.
- Встановлення і налаштування wcgKPI для Windows.

Слабкий керівник відчуває свою слабкість, не зважаючи на свій суровий вигляд. Він допускає багато управлінських помилок, часто елементарних. Розглянемо деякі з них.

Знати, яким не потрібно бути - це перший крок на шляху до свого стилю в менеджменті. Які ж загальновідомі, типові риси "слабкого" (поганого) керівника?

1. Ефективний керівник питає: що повинно бути зроблено?

Правило не таке тривіальне, як це здається на перший погляд.
Акцент робиться власне на слові «питає» .
Керівник цілком може знати (думати що знає) наперед, що повинно бути зроблено.
Наприклад, Трумен, якого Друкер називає одним з найбільш ефективних керівників США, вважав,
що мета його президенства – запровадити соціальні реформи Рузвельта (New Deal).